Aktualności

Nowość w naszym parku maszynowym

W celu osiągnięcia jak najwyższej dokładności i powtarzalności procesów produkcyjnych, a także ułatwić pracę naszym pracownikom, w firmie Domgos 2 nieustannie inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego. W ostatnim czasie wzbogaciliśmy naszą flotę urządzeń o zaawansowaną maszynę ONYX, która ustanawia nowe standardy w precyzyjnym cięciu CNC. Ta nowoczesna maszyna, wyposażona[…]

Kruszarka do kamienia

Tuż przed świętami z naszej firmy wyjechała pierwsza kruszarka do kamienia. Było to pierwsze z cyklu zleceń wykonywanych dla producenta tego typu maszyn. Na jedno urządzenie składało się ok 1300 detali, a łączna waga kruszarki to 20 ton. Naszym zadaniem było kompleksowe wykonanie całej konstrukcji stalowej na podstawie otrzymanej dokumentacji[…]

Obudowa magazynu energii

U nas ręce są cały czas pełne pracy. Tym razem dla naszego klienta wyprodukowaliśmy obudowy magazynu energii. Specjalizujemy się w realizacjach produkcji elementów ze złożonych procesów technologicznych. Wyprodukowanie tego projektu wymagało od nas wiele procesów takich jak: -wypalanie, -wykrawanie, -gięcie, -spawanie laserowe, -malowanie proszkowe, i finalny montaż.

Wdrożyliśmy normy ISO

Jakiś czas temu skończyliśmy wdrażać normy ISO 9001:2015 w Domgos 2. Nasza firma stale się rozwija i dąży do tego, by być coraz lepsza i bardziej wydajna, więc takich zmian nie mogło zabraknąć. Dzięki normom ISO przedsiębiorstwo powinno osiągnąć szereg korzyści – mamy nadzieję, że nam również pomogą ulepszyć nasze działania.

Specjalne wyzwanie: mocowanie

Często dzieje się tak, że obrabiane detale potrzebują indywidualnych rozwiązań. Żadne z tych dostępnych na rynku nie jest funkcjonalne, nie pasuje do obróbki. Czy to znaczy, że nie ma innej możliwości złapania obrabianego przedmiotu? Oczywiście, że nie! Należy po prostu stworzyć mocowanie dedykowane pod konkretny detal.

Obrotnica – od pomysłu po wdrożenie

technologicznym, który stosuje nasz klient. Dlaczego to duże przedsięwzięcie? Po pierwsze od A do Z zrealizowaliśmy je sami. Po drugie – z powodu gabarytów maszyny. Na szczęście udało się to zrobić bez przeszkód, ponieważ posiadamy niezbędne narzędzia do wyprodukowania nawet tak dużej obrotnicy.

Certyfikat EN 15085

W dniach 20 i 21 kwiecień w firmie Domgos 2 Sp. z o.o. odbył się audyt certyfikujący przeprowadzony przez TÜV Rheinland. Uzyskaliśmy certyfikaty: EN 15085 w zakresie CL1, AD 2000 Merkblatt HP0, zgodność z wymaganiami z Dyrektywą 2014/68/EU (ciśnieniowa), podnieśliśmy kwalifikacje w zakresie EN 1090-2 do EXC 3.

Przewiń do góry